СОВІНЬОН 📢ЙДЕ НАБІР! Курс-інтенсив «Таблиця множення за 15 уроків»

📢ЙДЕ НАБІР! Курс-інтенсив «Таблиця множення за 15 уроків»

⏳Тривалість: 1 місяць (15 занять)
📅 Графік: 3 рази на тиждень по 1 годині
👦Вік: 9+
💰Вартість: 2000 грн.

Освітній простір STEAM запрошує на курс-інтенсив «Таблиця множення».
Вирішити проблему запам’ятовування таблиці множення, яка може існувати роками, поліпшити оцінки і залишити у дитини почуття перемоги допоможе наш курс-інтенсив.

Не так-то просто вивчити десятки прикладів, спираючись тільки на пам’ять. Тому таблиця множення — це великий головний біль не тільки для другокласників, але і для багатьох учнів третіх і навіть четвертих класів.
Деякі діти вивчають приклади поспіль, а якщо питати врозкид — губляться. А без таблиці кульгає вся математика — завдання і приклади вирішуються з помилками, контрольні пишуться повільно, домашні завдання виконуються болісно.

Методика нашого інтенсиву спрощує процес запам’ятовування таблиці множення. Для більшості прикладів наведені закономірності і цікаві прийоми для обчислення, які значно полегшують запам’ятовування великої кількості прикладів.

Інтенсив складається з наступних етапів:
• розуміння, що таке конкретний зміст множення і ділення
• освоєння основних обчислювальних прийомів і законів
• застосування їх в практиці
• автоматизація навички в письмових обчисленнях
• усний рахунок із зоровою опорою
• автоматизація обчислювальної навички на слух

На нашому курсі таблиця множення запам’ятовується просто, швидко, легко і з розумінням сенсу. Обов’язково використовуються тренувальні ігри, завдяки яким розвивається швидкість обчислень. Діти навчяться не тільки множити, але і ділити, а також вирішувати прості рівняння.

⚠️Кількість місць обмежена!

📞Запис та подробиці за телефоном:
🏨ЖМ «Совіньон», вул. Південна, 2
🌐 www.steam-school.com.ua