Совіньон БЕЗКОШТОВНИЙ ВІДКРИТИЙ УРОК курсу «ШАХИ»

БЕЗКОШТОВНИЙ ВІДКРИТИЙ УРОК курсу «ШАХИ»

📆Дата: 07 липня (середа)
🕛Час: 15:00
👦Вік: від 4х років (різні вікові категорії)

Групи для тих, хто вперше хоче познайомитися з шахами, а також для дітей, які вже вміють грати!

Шахи — одна з найдавніших ігор. Вона існує вже багато століть і в ній до цих пір багато таємниць. Давайте розгадаємо їх разом!
Шахи допомагають у формуванні важливих психічних процесів, таких як: мислення, увага, пам’ять, уява, розвитку логіки і посидючості.
На наших заняттях дитина познайомиться з шаховими фігурами, зможе освоїти їх ходу, геометрію шахівниці, рішення задач і саму гру.
Про кожну фігуру ми будемо вчити віршик, а дидактичні прийоми допоможуть освоювати гру з інтересом. На кожному занятті присутня фізкультхвилинка в шаховому форматі. Все це і ще багато цікавого чекає дитину на шляху освоєння шахового мистецтва!

Викладач курсу Віолетта Горченко, переможець чемпіонату Одеси з шахів серед дівчат.
Навчання в шаховій школі олімпійського резерву. Виконана норма першого спортивного розряду. Участь в чемпіонатах міста і області, проведення турнірів сеансу одночасної гри, проведення шахових Олімпіад серед дітей.

Досвід роботи з дітьми дошкільного і шкільного віку — 7 років.

⚠️Кількість місць обмежена!

📞Запис та подробиці за телефоном: 097 001 99 11