Корисні навички для кожної дитини

Пропонуємо дев’ять найважливіших навичок і цінностей, яких ви можете навчити своїх дітей у ранньому віці, щоб розвинути та зміцнити їх характер для дорослого життя.

📍Хороші манери, вихованість
Чим більше ви проявляєте хороших манер, тим імовірніше, що такий спосіб спілкування й поведінки стане повсякденним у житті вашої дитини.
📍Уміння плавати
Це істотно підвищує ймовірність виживання дітей при потраплянні в надзвичайну ситуацію на воді.
📍Висловлення вдячності
Ми повинні вчити дітей, що навіть якщо в них немає останньої й найкращої моделі будь-якого ґаджета й супермодних кросівок, є багато чого, за що вони повинні бути вдячні, відчувати почуття щирої і глибокої подяки.
📍Казати правду
У дітей багато можливостей бути нечесними у школі, вдома, із друзями і в десятках інших місць, де вони проводять час. Робота батьків полягає в тому, щоб учити їх відрізняти правильне від неправильного й розповідати про можливі наслідки брехні.
📍Уміння відстоювати власні інтереси
Ви можете вдома разом з дитиною розігрувати різні сценки, щоб дитина навчилась упевнено комунікувати, навіть перед великою аудиторією.
📍Управління фінансами
Як тільки діти починають отримувати кишенькові гроші від батьків або заробляти власні, працюючи неповний робочий день, ви можете починати вчити їх того, як зберігати, відкладати, заощаджувати гроші та складати бюджет.
📍Проявляти емпатію й вибачатись
Необхідно з раннього дитинства прищеплювати дитині почуття емпатії, співпереживання та вміння щиро просити вибачення.
📍Робити вибір на користь здоров’я
Діти набувають звичку харчуватися вдома, за сімейним столом. Якщо вони бачать, що ми їмо фрукти замість печива, вони дізнаються, що це кращий спосіб, щоби наситити організм і наповнити його енергією.
📍Вибирати щастя, бути щасливим
Справжнє щастя завжди в руках самої людини. Ні сім’я, ні друзі, ні кар’єра, ні дім, ні автомобілі або гардероб, ні місце проведення відпустки, ні ті, з ким ми спілкуємось, і те, чим ми володіємо, не може визначати, щасливі ми чи ні, – це залежить лише від нас самих.

Детальніше: https://childdevelop.com.ua/articles/upbring/1087/