Дневной лагерь STEAM CAMP Совиньон

Літній табір STEAM CAMP 2021

ЛІТО 2021

Коли: з 21.06 по 02.07 (10 днів)

❗Вартість при ранньому бронюванні до 01.06: 7500 грн.
⚡А ми залишаємо ціни минулого року! Поспішай зробити раннє бронювання та отримати знижку!

Освітній простір STEAM пропонує нашим діткам чудовий літній відпочинок.

Наша перша зміна присвячена подорожам. Ми познайомимось з провідними країнами Європи та дізнаємося про найвизначніші пам’ятки.
Щодня на дітей чекають прогулянки на свіжому повітрі, ігри, квести. Також комплексний обід та 2 снеки.
Ми здійснимо подорож до головних визначних пам’яток Європи, познайомимось з природою, культурою, традиціями та кухнею різних країн. Навчимось за координатами знаходити об’єкти на карті, також повторимо основи географії та згадаємо про материки і океани, прапори, столиці та інші цікаві факти.
‍На дітей чекають тематичні заняття, досліди, майстер-класи та квести відповідно до теми зміни.

🏨ЖМ «Совіньон», вул. Південна, 2

Коли: з 5.07 по 16.07 (10 днів)

Освітній простір STEAM пропонує нашим діткам чудовий літній відпочинок.

Наша друга зміна присвячена науці та мистецтву.
Відпочиваємо навчаючись! У нашому таборі ми намагаємось зробити перебування дітей не лише приємним, але й корисним. В дружній і творчій атмосфері ми зазирнемо в цікавий світ науки та мистецтва.
Ми набудемо знання про природні об’єкти, явища і процеси про те, як влаштований світ, а також поринемо у світ фантазій, творчості та мистецтва.
‍♀️На дітей чекають нові цікаві опити та експерименти, прикладні та художні майстер-класи, цікаві ігри та квести, прогулянки на свіжому повітрі та 3х разове харчування.

🏨ЖМ «Совіньон», вул. Південна, 2

Коли: з 19.07 по 30.07 (10 днів)

Освітній простір STEAM пропонує нашим діткам чудовий літній відпочинок.

Наша третя зміна присвячена світу аніме. Останніми роками мультиплікаційний жанр аніме набув велику кількість прихильників серед дітей та підлітків.
В аніме відображається чарівний та самобутній світ східної культури, де персонажі та сюжетні лінії значно відрізняються від звичних нам. Мабуть кожній дитині знайомі такі персонажі як Наруто та Гоку, або чудово проілюстровані мультфільми режисера Хаяо Міядзакі.
Ми дізнаємося як з’явилися аніме, намалюємо улюблених героїв у коміксному стилі манга, дізнаємося про найвідоміших режисерів аніме, виконаємо тематичні завдання та майстер-класи, проведемо пригодницькі квести відповідно до нашої теми.

Літній табір STEAM CAMP 2020