Чорноморськ 📢ЙДЕ НАБІР! Курс-інтенсив «Створи гру за місяць»

📢ЙДЕ НАБІР! Курс-інтенсив «Створи гру за місяць»

⏳Тривалість: 1 місяць (8 занять)
📅 Графік: 2 рази на тиждень по 1,5 години
👦Вік: 7+
💰Вартість: 1600 грн.

Всього за 1 місяць діти створять гру на мові програмування Scratch!
Створюючи свої власні ігри, діти розвивають творчі здібності та інтелект. Кожен придуманий проект — це нова задача, в ході реалізації якої у дітей розвивається операційне та системне мислення. Дитина, щоб створити свою гру придумує сюжет, шукає або малює персонажів, підбирає звуковий супровід, продумує зв’язки між об’єктами, а потім послідовно все це реалізує.

На інтенсиві ми навчимося створювати ігри! Діти познайомляться з основами мови і інтерфейсу Scratch, освоять базові алгоритми і принципи програмування, познайомляться з техніками програмування і створять гру.

Шлях до прогресивних професій майбутнього тісно переплетений з інформаційними технологіями. Щоб їх освоїти, дитині потрібно розуміти, як працюють технології зсередини, вміти програмувати і створювати свої власні цифрові продукти. Якщо вивчати основи програмування з раннього віку, то в подальшому буде набагато простіше освоїти мови програмування більш високого рівня.

⚠️Кількість місць обмежена!

📞Подробиці за телефоном: 093 003 99 11