Чорноморськ 📢ЙДЕ НАБІР! Курс-інтенсив «Комп’ютерна грамотність + Word»

📢ЙДЕ НАБІР! Курс-інтенсив «Комп’ютерна грамотність + Word»

⏳Тривалість: 1 місяць (8 занять)
📅 Графік: 2 рази на тиждень по 1 годині
👦Вік: 7+
💰Вартість: 1000 грн.

Освітній простір STEAM запрошує на курс-інтенсив «Комп’ютерна грамотність + Word».
У сучасному світі практично всі сфери діяльності побудовані на роботі з персональним комп’ютером. Тому кожній людині дуже важливо володіти навичками роботи з основними програмами і функціями персонального комп’ютера.

Практично всі діти цікавляться комп’ютерами і гаджетами з досить раннього віку. Через півроку активної практики дитина вже може досить вільно користуватися персональним комп’ютером і смартфоном, проте до просунутого впевненого рівня їх знання ще далекі. Примітно, що серед дітей є ті, які не вміють користуватися клавіатурою і мишкою через те, що вони використовували тільки планшет або смартфон.

На нашому курсі ми будемо в простій формі вивчати основні нюанси і особливості роботи з комп’ютером, завдяки яким учні отримають базові знання та навички.

Інтенсив складений таким чином, щоб дитина почала розглядати цифрові засоби не тільки як джерело розваг, але і як інструмент для роботи і творчості. Діти навчяться створювати документи, видаляти і перейменовувати їх, правильно зберігати, працювати з флешкою, з папками і файлами.

Також діти опанують базові операції текстового редактора Microsoft Word. Ми розберемо інтерфейс програми, навчимося редагувати текст, використовувати стилі, заголовки, багаторівневі списки, форматувати символи, абзаци, списки та колонки, створювати таблиці, налаштовувати друк та багато іншого.

⚠️Кількість місць обмежена!

📞Подробиці за телефоном: 093 003 99 11